KONST / Litografier / Färglitografi 15554055
nr 1555 4055
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 90/285. Färglitografi, bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 66x50 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:32:34
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow